LING Partner

Sesje Językowe z Założycielką

Wznieś swój biznes na wyższy poziom komunikacji

Katarzyna Głogowska – Założycielka LING Partner® o coachingu językowym:

Coaching językowy to przede wszystkim partnerskie podejście. 

To innowacyjna metoda bazująca na aktywnej relacji i ciągłej interakcji między coachem a Klientem. Jest pomostem między klasycznym coachingiem – skupiającym się na poszukiwaniu rozwiązań i poszerzaniu perspektywy i szkoleniem językowym. 

Co więcej, coaching językowy w nurcie Neurolanguage jest elastyczną, dopasowaną i efektywną metodą świadomej nauki języka wykorzystującą najnowsze osiągnięcia w dziedzinie neuronauki, czyli tego jak ludzki mózg przyswaja i przetwarza informacje.

Katarzyna Głogowska LING Partner

Rozwijaj językowe kompetencje z założycielką LING Partner® – certyfikowaną i akredytowaną Neurolanguage Coach®, tłumaczką, przedsiębiorczynią, mentorką i certyfikowaną life and business coach.

Doświadczenie i obszar działania

15-letnie doświadczenie w pracy z biznesem

Szeroka i wielowarstwowa współpraca z firmami i korporacjami na terenie oraz poza granicami Polski

Praca z językiem specjalistycznym każdej branży

Certyfikowana Neurolanguage Coach®  akredytowana przez ICF (International Coach Federation), kreatywna tłumaczka i entuzjastka transkreacji (filologia angielska i przekład prawniczo-ekonomiczny). Poza strefą językową, certyfikowana business coach. Pasjonatka ludzi i relacji. Promotorka serdecznych relacji z nastawieniem na partnerstwo we współpracy i sojuszniczka w rozwoju klientów indywidualnych i firm.

 

I am a language expert who has successfully completed the ELC Language Coaching Certification (LCC) course which combines the principles, structure and standards of Professional Coaching with the principles of Neuroscience, Emotional Intelligence and Psychology – adapting the learning process to be brain friendly and personalised to the learner or learners.

BIOGRAM

Język to inwestycja, a kapitałem są ludzie z najlepszym angielskim.

Poznajmy się.

Katarzyna Głogowska

Nasza strona używa ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Ta strona używa ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności, aby dowiedzieć się więcej.