LING Partner
Ucz się języków obcych z coachem u Twojego boku
Wyznacz cel, a my będziemy
Twoim partnerem w drodze do niego
Skontaktuj się z nami

Witaj w LING Partner

W LING Partner pomożemy Ci mierzyć wysoko. Z nami możesz poznawać język obcy na swoich zasadach i maksymalnie wykorzystać czas spędzony na nauce. Wszystko dzięki coachingowi językowemu — najskuteczniejszej metodzie nauczania na rynku.

Zdecyduj, czy chcesz perfekcyjnie poznać język angielski lub francuski i podbijać świat? Albo odkrywać nowe lądy z nauką koreańskiego, chińskiego lub norweskiego? A może potrzebujesz tłumacza, który wesprze Cię na spotkaniu z klientem z Japonii?

Wszystko to i wiele więcej czeka na Ciebie w agencji językowej LING Partner.

Katarzyna Głogowska LING Partner
Katarzyna Głogowska LING Partner
Play Video about Katarzyna Głogowska LING Partner

Katarzyna Głogowska

Spełniamy wszystkie Twoje językowe potrzeby

Każdy z języków obcych w naszej ofercie znamy na poziomie specjalistycznym. Możemy kompleksowo wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom w zakresie komunikacji biznesowej, marketingowej i PR-owej, ekonomicznej, finansowej, technicznej, prawniczej czy medycznej.

Będziemy Twoim partnerem w procesie nauki, wykonamy profesjonalne tłumaczenie lub sprawdzimy, jak dobrze Twoim pracownicy posługują się danym językiem. Prowadzimy specjalistyczne treningi do wszelkich egzaminów i certyfikatów językowych. Na Twoje życzenie zorganizujemy tematyczne warsztaty lub dodatkowe zajęcia z ćwiczenia wymowy.

Będziemy dla Ciebie partnerem w drodze na szczyt, a zakres naszych usług dostosujemy do Twoich celów. Wszystko, czego Ci trzeba w zakresie języków obcych znajdziesz w LING!

LING Partner to Twój wybór, jeśli potrzebny Ci:

Dlaczego warto wybrać coaching językowy w LING Partner?

W Agencji Językowej LING Partner chcemy towarzyszyć Ci na drodze do zawodowego i osobistego rozwoju.

Dlatego oferujemy szeroki zakres coachingów językowych dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Klientów biznesowych i indywidualnych. Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania, a program każdorazowo dopasowujemy do celów, które sobie stawiasz.

W centrum postawimy Twoją indywidualność i potrzeby

Pomożemy Ci znaleźć najprostszą drogę do Twojego celu

Zaproponujemy metody, z którymi efektywnie wykorzystasz swój czas

Będziemy dużo rozmawiać, by wyszlifować Twój akcent

W LING Partner liczysz się Ty i Twoje cele

Potrzebny Ci angielski dla firm czy szwedzki od podstaw? Chcesz nauczyć się chińskiego, by zdobyć lepszą pracę, czy szukasz tłumacza hiszpańskiego, który wesprze Cię w podróży biznesowej? Bez względu na to, jak ambitny jest Twój plan, masz w nas partnera, który pomoże Ci go zrealizować.
Tomasz Biszto
Tomasz Biszto
Aviation engine mechanic trainee At XEOS
Czytaj więcej
Firma Lingpartner prowadzi zajęcia z języka angielskiego w firmie XEOS, w której pracuję. Przygotowanie prowadzącej oraz materiały na każdym zajęciach spełniają moje oczekiwania. Wysoki poziom merytoryczny prowadzonych zajęć był dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, na którego tle poprzednia firma prowadząca te zajęcia wypadła zdecydowanie gorzej.

Jestem pewien, że poziom mojego angielskiego zdecydowanie wzrośnie ze względu na bardzo dobrze prowadzone zajęcia.
Sara Lang
Sara Lang
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam! Zajęcia zawsze w miłej atmosferze, bardzo profesjonalne, 100% skupienie na uczniu, dzięki czemu widać efekty nauki.

Wielkim plusem są także elastyczne godziny zajęć, więc można je odbyć w dogodnej dla siebie porze. Spełnia wszystkie oczekiwania
Andrzej Samul
Regionalny Szef Sprzedaży HAHS + KOLB Polska
Czytaj więcej
Nasza firma kontynuuje współpracę ze szkołą LING Partner już od 2017 r. w zakresie nauki Business English. Szkolenia są realizowane starannie i rzetelnie z niezwykłą otwartością na potrzeby naszej firmy. Chciałbym podkreślić, że współpraca spełnia nasze wymagania nie tylko pod względem językowym , ale także pod względem sposobu prowadzenia, dynamiki i atmosfery zajęć.

Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować usługi szkoły. Rzetelność, fachowość i wysoki poziom prowadzenia zajęć sprawuje, że firma LING Partner jest godna polecenia innym środowiskom zawodowym.
Sebastian Marona
Sebastian Marona
Dyrektor Hotelu Novotel & Ibis we Wrocławiu
Czytaj więcej
Kursy odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym ze względu na bardzo dużą wiedzę i doświadczenie Pani Katarzyny. Prowadzi Ona zajęcia w miłej i sprzyjającej atmosferze, wprowadza różnego rodzaju urozmaicenia oraz narzędzia do nauki. Swoim fachowym podejściem udowania, że tak specyficzna forma szkolenia na terenie zakładu pracy jest absolutnie skuteczna, możliwa i profesjonalna. Dodatkowo Pani Katarzyna swoją aparycją i pozytywnym nastawieniem do pracy motywuje i zachęcia ludzi do poszerzania swojej wiedzy.

Rzetelność, fachowość, sympatyczna atmosfera oraz wysoki poziom prowadzenia zajęć powoduje, że firma jest godna polecenia innym!
Marek Jaworski
Marek Jaworski
Czytaj więcej
Super zajecia z indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Miła atmosfera. To nie są nudne, schematyczne zajęcia. Bardzo polecam 😃
Przedsiębiorca
Czytaj więcej
Szkolenia są realizowane starannie i rzetelnie z niezwykłą otwartością na potrzeby naszej firmy. Chciałbym podkreślić, że współpraca spełnia nasze wymagania nie tylko pod względem językowym , ale także pod względem sposobu prowadzenia, dynamiki i atmosfery zajęć.

Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować usługi szkoły. Rzetelność, fachowość i wysoki poziom prowadzenia zajęć sprawuje, że firma LING Partner jest godna polecenia innym środowiskom zawodowym
Poprzedni
Następny

Poznaj naszą ofertę

Mów w języku obcym jak Native.

Prawidłowa wymowa i naturalny akcent mają wielką moc. Dodadzą Ci pewności siebie podczas ważnych spotkań i poprawią Twój wizerunek wśród zagranicznych rozmówców. 

Dlatego nasze treningi projektujemy tak, by pomóc Ci swobodnie poruszać się w świecie dźwięków języka obcego. Jesteśmy zapalonymi etatami wymowy. Z nami poznasz właściwą technikę artykulacji i nauczysz się intonacji, z jaką mówią native speakerzy. A podczas licznych konwersacji wyćwiczysz nowe umiejętności do perfekcji.

Nasza strona używa ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Ta strona używa ciasteczek. Zobacz naszą politykę prywatności, aby dowiedzieć się więcej.